. .

Jak kupować :

Na adres e-mail

wa.wlad@gmail.com

wyślij :

- tytuł przedmiotu
- ilość
- adres pocztowy na który zostanie wysłana paczka.

Nowość! Sklep

Zapraszamy do e-sklepie, kliknij w link: SKLEP

Statystyki – osoby

Przeglądających stronę: 1

Ostatnie 24h: 6

Dzisiaj: 1

Wczoraj: 5

Ostatnie 7 dni: 48

Ostatnie 30 dni: 260

Wszystkich: 25727

Droga do świętości JPII – wystawa filatelistyczna

Cena katalogu 10 zł + przesyłka 4,50

Szanowni Państwo!

Wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego, Papieża Polaka, Jana Pawła II stało się okazją do zorganizowania kolejnej wystawy filatelistycznej, na której krakowscy zbieracze znaczków pocztowych zaprezentują okolicznościowe emisje o tematyce papieskiej.

Mamy nadzieję, że wystawione eksponaty wzbudzą duże zainteresowanie pośród zwiedzających, bowiem pozwolą na spotkanie z Ojcem Świętym i na ponownie przeżycie wzruszających chwil jak przed laty, kiedy Sługa Boży był wśród nas, przemawiał do nas. Cieszy nas, że po raz kolejny urządzamy wystawę w gościnnych murach oo. Franciszkanów, którym pragniemy przekazać słowa podziękowania za udostępnienie pomieszczeń, gdzie możemy zaprezentować Jego apostolską posługę.

Wyrazy wdzięczności i podziękowania przekazujemy Jego Eminencji KS. Stanisława Dziwisza za objęcie Honorowego Patronatu nad wystawą. Pragniemy także podziękować Dyrektorowi i pracownikom Poczty Rejonowej Oddziału Kraków – Miasto za pomoc przy organizacji wystawy i wydanie pięknych beznominałowych kartek, a także za stosowanie okolicznościowych datownika, natomiast wszystkim zwiedzającym wystawę życzymy miłych wrażeń podczas podziwiania treści i piękna jakie niesie znaczek pocztowy.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Wystawy mgr Jan Malik

Dodaj komentarz