. .

Jak kupować :

Na adres e-mail

wa.wlad@gmail.com

wyślij :

- tytuł przedmiotu
- ilość
- adres pocztowy na który zostanie wysłana paczka.

Nowość! Sklep

Zapraszamy do e-sklepie, kliknij w link: SKLEP

Statystyki – osoby

Przeglądających stronę: 1

Ostatnie 24h: 12

Dzisiaj: 11

Wczoraj: 6

Ostatnie 7 dni: 47

Ostatnie 30 dni: 165

Wszystkich: 22500

Posts by: admin

0

Nowość Wydawnicza 2022 – Andrzej Sikorowski „Lecz póki co żyjemy”

Nowość Wydawnicza 2022 – Andrzej Sikorowski „Lecz póki co żyjemy”

W wydawnictwie VANDRE ukazała się nowa pozycja wydawnicza, Andrzej Sikorowski „Lecz póki co żyjemy ”, z ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.  

0

Nowość Wydawnicza 2022 – Andrzej Sikorowski „Budzi się nasze mieszkanie ”

Nowość Wydawnicza 2022 – Andrzej Sikorowski „Budzi się nasze mieszkanie ”

W wydawnictwie VANDRE ukazała się nowa pozycja wydawnicza, Andrzej Sikorowski „Budzi się nasze mieszkanie ”, z ilustracjami Kazimierza Wiśniaka.

0

Nowość Wydawnicza 2020 – Do Lanckorony na skrzydłach wiersza

Nowość Wydawnicza 2020 – Do Lanckorony na skrzydłach wiersza

W Wydawnictwie VANDRE ukazała się nowa pozycja Pana Wiesława Czubaja „Do Lanckorony na skrzydłach wiersza” bogato ilustrowana przez Kazimierza Wiśniaka. Jest to już drugi tomik poezji tego autora po „Lanckorońskich nutkach szczęścia”.   Koszt 25zł + przesyłka pocztowa.

0

Nowość Wydawnicza 2019 „Anioły Lanckorońskie na Ogrodowej”

Nowość Wydawnicza 2019 „Anioły Lanckorońskie na Ogrodowej”

Nowość wydawnicza Autor: Alicja Firek Tytuł: Anioły Lanckorońskie na Ogrodowej z „Pastorałką Krakowską” Mieczysława Czumy Rysunki : Kazimierz Wiśniak   Uwaga! Książeczka nadaje się do kolorowania.

0

Nowość wydawnicza 2018 „Lanckorońskie nutki szczęścia”

Nowość wydawnicza 2018 „Lanckorońskie nutki szczęścia”

Nowość wydawnicza 2018! Wiersze Wiesław Czubaj – „Lanckorońskie nutki szczęścia” Książka bogato zdobiona unikatowymi ilustracjami krakowskiego malarza Kazimierza Wiśniaka.

0

Nowość wydawnicza 2017 Lanckorońskie Krasnoludki

Nowość wydawnicza 2017  Lanckorońskie Krasnoludki

Kazimierz wiśniak Lanckorońskie Krasnoludki – z ilustracjami autora.   Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłkę maila nazwą książki, ilością i adresem wysyłki (instrukcja obok). W sprawie zakupu książek proszę o kontakt z wydawnictwem: Wydawnictwo Vandre Władysław Andreasik ul. Ogrodowa 1/11 tel. 12 421 00 65 adres e-mail: wa.wlad@gmail.com Zapraszam również do naszego sklepu. Cena książki wynosi 40 zł + opłata pocztowa 8 zł

0

Nowość wydawnicza 2017r.

Nowość wydawnicza 2017r.

W roku 2017 rozpoczynamy od wydania książki: „Dzieje Rodziny Ożogów z Nienadówki koło Rzeszowa i ich dzieci”

0

Nowość wydawnicza 2014 rok.

Nowość wydawnicza 2014 rok.

„Ono śliczne świętowanie” – Leszek Długosz  tomik poezji  W celu nabycia książki proszę o kontakt: Wydawnictwo Vandre – Władysław Andreasik ul. Ogrodowa 1/11 31-155 Kraków tel. 12-421-00-65 email. wa.wlad@gmail.com

0

Nowość wydawnicza 2014 rok

Nowość wydawnicza 2014 rok

Wydawnictwo Vandre Mamy przyjemność zaprezentować Nową Książkę ,”Anioł w miasteczku” autorstwa Kazimierza Wiśniaka.    

2

Recenzja szopki.

1 (145)

Byłam wczoraj w niezwykłym teatrze. W moim Krakowie czas jest, jak najbardziej, pojęciem względnym. Wczoraj znalazłam się wraz z kilkunastoma osobami na niezwykłym przedstawieniu „miniaturowego teatru” na mansardzie pewnej kamienicy w centrum miasta. Już na klatce schodowej witał nas gospodarz Władysław Andreasik – wydawca i kolekcjoner, który w stroju góralskim wymachując zawzięcie ciupagą zapraszał do środka. Po czym zasiadł w maleńkiej kasie biletowej, grzecznie pytając: loża czy krzesło?

0

„Życie ze sztuką splecione” – artykuł z najnowszego numeru miesięcznika Alma Mater

„Życie ze sztuką splecione” – artykuł z najnowszego numeru miesięcznika Alma Mater

ŻYCIE ZE SZTUKĄ SPLECIONE   Życie ze sztuką splecione to tytuł najnowszej książki rysownika, malarza, scenografa, współtwórcy Piwnicy pod Baranami – Kazimierza Wiśniaka. Promocja tej pięknej, albumowo wydanej publikacji odbyła się 3 czerwca 2013 w sali konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej. Spotkanie, zorganizowane w ramach Salonu Literackiego Jagiellonki, otworzył dyrektor BJ prof. Zdzisław Pietrzyk, który zaprezentował zgromadzonym podarowany Bibliotece przez autora niezwykły, bo istniejący w postaci zwoju, rękopis Życia ze sztuką splecionego. Poinformował także, że artysta zgodził się na wprowadzenie swojej książki do Jagiellońskiej Biblioteki Cyfrowej. Zaimplementowanie publikacji trwało zaledwie kilka minut i zostało dokonane na oczach uczestników spotkania. Życie ze sztuką

0

Nowość wydawnicza 2013 rok

Nowość wydawnicza 2013 rok

Mamy przyjemność zaprezentować nowości wydawniczej. Jest to książka, Kazimierza Wiśniaka pt. „Wśród ludzi i zwierząt Lanckorony”

0

Afera księgarniana !!!

Obraz (14)

Drogi czytelniku Jesteś uczestnikiem żywej historii ! Prezentujemy kartę pocztową będącą wspomnieniem straszliwego wydarzenia. Obraz autorstwa mal. Kazimierza Wiśniaka „Plotkarki na Lanckorońskim rynku”, podczas promocji książki „Życie ze sztuką splecione”, w niewyjaśnionym splocie zdarzeń, został uprowadzony. Gorąco zachęcamy do nabywania ww. książki jako wspomnienia tego pięknego obrazu. Wydawnictwo Vandre